Home Page Picture

O Nas

Noclegi w D.W. „Zdrój’’, to doskonałe miejsce na niedrogi, a równocześnie komfortowy nocleg dla turystów, którzy pragną zwiedzić malowniczo położone wśród Wzgórz Trzebnickich, pełne zabytków i atrakcji miasto. Wizytówką miasta jest Bazylika z sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej – zabytek klasy zerowej, jedno z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Polsce.

Ciekawy, niebanalny architektonicznie z klimatem zabytkowego obiektu budynek powstał w 1900 roku. Jego położenie w cichym zakątku miasta wśród zieleni sprawia, że jest doskonałym miejscem noclegowym dla podróżujących po Dolnym Śląsku. Obsługujemy obozy młodzieżowe, wycieczki, zielone szkoły, a także pracowników firm. D.W. „Zdrój” jest oddalony o zaledwie 5 minut od centrum miasta (dworzec autobusowy, Urząd Miejski, Sanktuarium Św. Jadwigi). Trzebnica leży około 20 km od Wrocławia – przy drodze krajowej nr 5. Posiada doskonałą dostępność komunikacyjną (bus, szynobus) oraz droga szybkiego ruchu S5. W roku 2013 obiekt został poddany całkowitej renowacji.
Decydując się na nocleg w D.W. „Zdrój” nie musicie Państwo martwić się o pozostawiony na ulicy samochód. Na ogrodzonej posesji znajduje się monitorowany parking.